Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

Close

Loading...

Genel Yayın ve Acil Anons Sistemleri.


İşletmelerde oluşan acil durumlarda,  seslendirme sistemi ile yapılan uyarılar net ve anlaşılır olmalıdır.  Acil anons ve seslendirme sistemleri, en zor şartlarda, uzun mesafeler boyunca kesintisiz, temiz ve anlaşılır anonslarla acil durum güvenlik ihtiyacını karşılamanın en iyi yöntemidir.

Seslendirme ve anons sistemleri,  özellikle geniş alanlı yerlerde müzik yayını ve anons verebilmek amacı ile tasarlanan sistemlerdir. Ses ve anons sistemlerinde önemli olan, mikrofonlar,  ses seviye ayar cihazları, hoparlörler, amplifikatörler, mikserler ve kaynak seçici ekipmanları ile,  alışveriş merkezlerinden spor sahalarına,  fabrikalardan üretim tesislerine kadar bir çok farklı mekanda mükemmel ses kalitesi, yüksek seviyede anlaşılabilirlik ve tüm alanlarda homojen ses dağılımı sağlayabilmektir. Tüm bu özellikleri sağlayabilmekte ancak profesyonel tasarım ve sistemler ile mümkündür.

Acil anons ve seslendirme sistemleri uygulamaları, mağazalar, alışveriş merkezleri, ofisler, stadyumlar, gökdelenler, havaalanları gibi  basit ya da çok bölgeli karmaşık uygulamalara kadar çeşitlilik gösterir. Tüm anons ve seslendirme sistemlerinin öncelikli amacı  “anonsların doğru ve temiz bir şekilde duyulabilmesi ” ve “anlaşılırlığının üst düzeyde olmasıdır ”.

Tüm çözümlerimiz geniş uygulama alanlarına hitab etmektedir. Küçük ve orta ölçekli  uygulamalarda kullanılan sistemler ya da  tamamen dijital mimari ile tasarlanmış olan ve  sonsuz bölge kapasiteli, network tabanlı, sadece dijital ses teknolojisinin sahip olabileceği bir ses kalitesine sahip sistemler şeklinde çözümlerimiz mevcuttur.