Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

Close

Loading...

Periyodik, Periyodik Dışı ve Garanti Kapsamı.


Garanti kapsamı dışında kalan sistem ve cihazlarınızın  etkin ve yüksek performansla çalışır durumda kalmasını sağlamak, ayrıca profesyonel düzeyde hizmet sunabilmek için satış sonrası servisimiz tarafından oluşturulan sözleşmeli bakım sisteminden yararlanabilirsiniz.

 

Bakım sözleşmesi sistemimize, cihaz veya sistemlerin satışı sırasında daha avantajlı fiyatlarla ya da garanti süresi sonunda dahil olabilir, sistem ve cihazlarınız için en uygun bakım periyodlarını  seçebilirsiniz.

 

Bakım sözleşmesi ile sunulan hizmetlerimiz ve bakım sözleşmesinin faydaları:

- Periyodik bakımlar sayesinde sistem ve cihazlarınızın kullanım ömrü uzar, efektifliği artar, arıza yapma olasılığı azalır.

-Sözleşme süresince meydana gelen arızaların onarımı için gerekli yedek parça ve sarf malzemelerin satışında ekstra  indirimler uygulanır.

- Bakım sözleşmeli cihazlara verilecek teknik danışmanlık ve validasyon hizmetleri ücretsiz olarak yapılır.

- Cihaz kullanıcılarına yönelik oryantasyon ve kullanıcı eğitimleri ücretsiz olarak verilir.

- Bakım sözleşmelerini ileriki yıllara uzatan müşterilerimize sözleşme ücreti ve malzeme fiyatlarında ilave indirimler sağlanır.

- Arıza onarımlarında sözleşmeli müşterilerimize öncelik verilir.

- Sistem ve cihazlarınıza ilişkin teknik bilgiler sürekli kayıt altında tutulur ve güncellenir. Böylece sistemin teknik sicili çıkarılır.

- Sistem ve cihazlarınız için etkili servis garantimiz devam eder.